Hala namiotowa rumia

Hala namiotowa

Dlaczego przy aranżowaniu jakiegokolwiek przyjęcia lub magazynu wybrać halę namiotową zamiast zwyczajnego budynku? Kluczowym pozytywem jest to, że hala namiotowa jest stanowczo tańsza. 
   Hale namiotowe nadzwyczaj dobrze odnajdują się nie tylko przy urządzaniu imprezy plenerowej, ale też przy gromadzeniu towarów, np. ogrodniczych lub budowlanych. 
   Hale namiotowe na ogół mają bardzo banalną strukturę, co umożliwia ich szybki montaż, a później demontaż. W związku z tym zajmie to nam w dużym stopniu mniej czasu aniżeli budowa tradycyjnego budynku. Łatwa struktura zapewnia także mobilność, albowiem dzięki niej w łatwy sposób przestawimy halę z miejsca|Fachowa} hala namiotowa powinna mieć pewne poszycie ścienne i dachowe, które ma służyć do osłony przed warunkami atmosferycznymi. Dzięki temu hala nadaje się do użytkowania przez cały rok. Pokrycie dachowe może być zarówno jednowarstwowe, jak i termo – nadmuchiwane, co powoduje, że nasza hala będzie bardziej energooszczędna. Ściany zazwyczaj są z PCV, płyty warstwowej a przy tym blachy trapezowej. 
Na współczesnym rynku występuje dużo firm, które nie tylko trudnią się sprzedażą hal namiotowych, ale również oferują ich wynajem. 
   Biorąc pod uwagę przeróżne wykorzystanie hal namiotowych, możemy je podzielić na: 
hale imprezowe
– hale przemysłowe
– hale magazynowe
– hale produkcyjne
– hale pod ujeżdżanie
   Jeśli potrzebujemy halę namiotową pod zastosowanie magazynowe lub przemysłowe, należałoby wybrać tzw. halę pneumatyczną. Jest to hala o podwyższonej termo – izolacji, a jej zrealizowanie powoduje, że nie zbiera się kondensat, nie przepuszcza dźwięków, a w okresie zimowym łatwiej zsuwa się z niej śnieg. 
   Mimo, że istnieje parę rodzajów hal namiotowych, to najczęstszym ich przeznaczeniem są jednak imprezy plenerowe. Mają one zastosowanie jako: 
– hale targowe, które zważywszy na różnorodność kalibrów umożliwiają sposobność rozstawiania różnego typu punktów handlowych
– hale weselne, które doskonale sprawdzą się na przyjęcie pod gołym niebem
– hale na spore imprezy plenerowe, np bankiety służbowe, dni miasta, dożynki itp.
   Hala namiotowa to idealne rozwiązanie dla kogoś, kto potrzebuje tymczasowej konstrukcji, gdyż podsumowując jej wartości bez wątpienia zrealizuje nasze prognozowania, a są to:
– mobilność 
– trwałość
– nietrudne wykonanie
– rozmaitość powierzchni do wyboru 
– nieduży wydatek


Możliwość komentowania jest wyłączona.